logotype

Procedura NASAMED

  1. Do szpitala zgłasza się pacjent rosyjskojęzyczny: Rosja, Ukraina, Białoruś, itp. (istnieje możliwość pomocy w przypadku pacjentów innych narodowości posiadających podróżne ubezpieczenie). Nie jest ubezpieczony na Słowacji, ale posiada ubezpieczenie podróżne wykupione u siebie w kraju.
  2. Pacjent powinien zadzwonić do firmy ubezpieczenioweji poinformować o zdarzeniu wymagającym pomocy medycznej (numer telefonu znajduje się na polisie ubezpieczeniowej)
  3. Informacja zostanie przekazana telefoniczniez Rosji, Białorusi lub Ukrainy (firmy: Europ Assistance, Smileservice, itp.) do NASAMED.
  4. Gdy NASAMED otrzyma informacjęod firmy ubezpieczeniowej potwierdzającą posiadanie ubezpieczenia, wówczas NASAMED telefonuje do szpitala potwierdzając, że zapłaci za usługę.
  5. Istnieje możliwość wcześniejszego telefonu do NASAMEDzaraz po poinformowaniu firmy ubezpieczeniowej, wówczas wcześniej podejmiemy działania.
  6. Niezbędne dokumenty do dokonania płatności za pacjenta: kopia pierwszej strony paszportu, kopia polisy ubezpieczeniowej, dokumentacja medyczna: rozpoznanie i procedury lecznicze zastosowane.

KONTAKT NASAMED:

Tel.:0048 602 77 66 00 lub 0048 609 478 482 lub 0048 602 77 66 99

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres pocztowy:NASAMED, Kiry 12, 34-511 Kościelisko, Polska